Shadi Enterprisies Ltd

Poliüretan Esaslı Reçinelerin Özel Katkılar ve Kimyasallar İle Modifikasyonu Sonucu Elde Edilen, Yüksek Performanslı, Düzgün Yüzey Bitişli Poliüretan Beton Kaplama.

UCRETE® MF, poliüretan esaslı reçinelerin özel katkılar ve kimyasallar ile modifikasyonu sonucu elde edilen, reçinelere özel dolgu ilavesi ile oluşturulan, düzgün yüzey bitişli, mükemmel kimyasal ve solvent dayanımı olan, 3 – 6 mm kalınlıkta uygulanan zemin kaplama sistemidir.

Kullanım Yerleri :  UCRETE® MF, orta – ağır trafik ve kimyasal yük altındaki, uzun ömürlü ve dayanıklı kaplama ihiyacı olan, Gıda, ilaç ve kimya endüstrisinde, Laboratuvarlarda, Üretim alanlarında, Paketleme ve depolama alanları gibi endüstriyel tesislerde kullanılır.
Avantajları :  UCRETE® MF; Isı Dayanımı : 3 mm UCRETE® MF kaplama, sürekli +60°C sıcaklık altında özelliklerini kaybetmez. Kalınlık arttıkça ısı dayanımı da artar

Kokusuz : Campden & Chorleywood Food Research Association testlerine göre solventsiz ve kokusuz bir kaplamadır.

Darbe Dayanımı : Düşük elastisite modülü sayesinde, yüksek mekanik özelliklere sahip olduğu gibi noktasal darbe altında da çok dayanıklıdır. Bu darbeler altında, diğer kaplamalar gibi parça atmaz ve çatlak oluşturmaz.

Emicilik : CP.BM2/67/2’ye göre test edildiğinde, UCRETE® MF sıfır emicilik değerine sahiptir.

Nem Toleransı : UCRETE® endüstriyel zemin kaplamaları, nemli zeminlerde uygulama yapmaya elverişlidir ve 7 günlük beton üzerine veya bir buhar kesici katman üzerine uygulanmış, suya doygun eski betonlar üzerine uygulanabilir.
Temizlik : Düzgün mat yüzeyi temizleme kolaylığı sağlar.